Eğlence

Yorgunluğunuzu atacağınız, güzel melodilerle farklı sesleri ve tarzları dinleyip , animasyonlarla  eğlenip güzel vakit geçirmek istediğiniz, yanı sıra orman havası alıp güzel yemeklerinde tadına bakmak istediniz, hadi semaverde çay keyfide yapalım dediniz. İşte  hancı tüm bu istediklerinizi aynı anda sizlere aile ortamında sunabilen İzmir’in gözde mekanıdır.

Serpme Kahvaltı İzmir
Et Mangal İzmir

Çocuklarınızın istediği gibi oynayabileceği ,zıpzıplar,kaykaylar,korsan kulalerinni bulunduğu etrafı çitle çevrili ve güvenli oyun parkurumuzda aynı zamanda çocuklarınızla ilgilenen bayan arkadaşlarımız bulunmaktadır. Yanısıra jetonlu oyuncak bölümümüzde hem çocuklarınızın hemde sizlerin eğlenebileceği 30 a yakın eğlenceli oyun bulunmaktadır. Telefonun numaranızı bırakıp çocuğunuzu parkurumuzda görevli bayan personelimize  emanet ettikten sonra sizler dilediğiniz gibi tesisimizde vakit geçirebilirsiniz. Çocuğunuz çıkmak istediğinde sizi telefonla arayıp haber veriyoruz.

4 dönüm kum pistte 20 atın hizmet verdiği parkurlarımızda ,haftanın her günü çocuklarınız ve sizlere at sevgisini yaşatıyoruz.

Alakart Izgara İzmir
Et Mangal İzmir
4 dönüm kum pistte 20 atın hizmet verdiği parkurlarımızda ,haftanın her günü çocuklarınız ve sizlere at sevgisini yaşatıyoruz